Články

Proč studovat manažerská studia? Každý si možná tuhle otázku položil. Ne každý si na ní odpověděl a začal studovat. Ti, co studovat začali, již znají odpověď. A není to jen to, co všude čteme a všude se píše; že manažerská studia jsou cestou k vysněné kariéře, že manažerská studia jsou bránou k vyšším cílům a výdělkům, že manažerská studia dělají...

Máte spokojené zaměstnance potažmo spokojené, dobře pojištěné klienty? Neboť se jedná o přímou úměru; spokojený zaměstnanec = spokojený klient. Nebo se třesete, že lidi, do kterých jste investovali čas a peníze, odejdou jinam a ještě s sebou vezmou klienty? A klienti to je profit firmy. Bez klientů není úpis a není zisk.

Věděli jste, že chování šéfa určuje angažovanost podřízených, která definuje věrnost zákazníků, kteří tvoří Váš obrat a velikost sítě? A věděli jste, že největší procento odchodů z firem není kvůli platu, ale kvůli nadřízenému? Nevěděli? Tak teď to víte. A co s tím dělat?

Skončili jste střední školu a nevíte co dál? Nedostali jste se na vysokou školu nebo jste potřebovali jít vydělávat peníze a na vysokou školu už nezbyl čas? A přesto byste se rádi v kariéře posunuli? Nudí vás být jen referent, který je "holka pro všechno a všechny"?