1464668554294383 6475855675795624

DBA

Doctor of Business Administration

DBA - je postgraduální program určen především vrcholovým manažerům, kteří chtějí získat nejvyšší dosažitelnou úroveň vzdělání v manažerské oblasti a zajímají se i o vědecko-odborný aspekt své práce.

Doctor of Law

LL.D. - je postgraduální program určen všem právním profesím, které jsou zároveň vrcholovými manažery nebo vedou advokátní a i jiné právní praxe a zároveň se zajímají o vědecko-odborný  aspekt své práce.Programy obsahují 3 základní moduly a 4 specializační, přičemž minimálně ze specializačních modulů musí student vypracovat a zveřejnit odborné články.

Studium je tří semestrální a je zakončeno obhajobou závěrečné vědecké práce.

V případě kombinace s MBA/LLM studiem je studium dvousemestrální a je zakončeno velkou dizertační prací, díky níž lze získat dva tituly. Podmínkou získání titulu DBA je i publikování vědeckých prací.

Studium je prezenční a probíhá v Praze nebo Ostravě.

Cena studia

Cena DBA studií - 129.000 Kč včetně DPH

Cena DBA studií v případě jednorázové platby a při uzavření smlouvy na předcházející MBA nebo LLM studia - 119.000 Kč včetně DPH

Cena při studiu MBA/LLM a kombinaci s DBA - doplatek 75.000 Kč včetně DPH k ceně MBA/LLM

Mimořádná sleva v souvislosti za zavedením nových programů - 15 % na přihlášky se zahájením studia v dubnu 2024 (slevu nelze kombinovat s jinými slevami)

Programy

Moduly k zakončení studia

Metodologie seminárních prací a závěrečné práce

Závěrečná práce a obhajoba

Chcete vědět víc? Zanechte nám svůj email a my vám zašleme podrobné informace k studijnímu programu