1464668554294383 6475855675795624

Manažerská studia v pojišťovnictví

26.03.2024

E.G.I. Education Grow Insurance, s.r.o. získala před dvěma lety mezinárodní certifikaci IES k pořádání manažerských studií v rámci celoživotního vzdělávání dospělých s tituly BBA, MBA, LL.M. a DBA. Od začátku nabízí velké množství specializací nejen v oboru pojišťovnictví: BBA Management, BBA HR Management, BBA Law, MBA Insurance Management, MBA Insurance Broker, MBA Loss Adjuster, LL.M. Insurance Law, LL.M. Mediation, DBA HR Management a DBA Insurance Management. Od roku 2024 nabízí taktéž BBA Insurance pro lidi, kteří v pojišťovnictví začínají, MBA a DBA Executive Management pro vrcholový management firem a LL.D. Insurance Law pro právníky a advokáty se zaměřením na pojistné právo.

První absolventi prezenčních studií v programech MBA Insurance Broker, MBA Insurance Management a LL.M. Insurance Law již odevzdali své závěrečné práce nebo na nich pracují, a to je třeba náležitě oslavit.

Rok 2024 bude tudíž pro EGI manažerská studia přelomový, protože budou prvním absolventům na slavnostní promoci uděleny prestižní tituly. Všichni z nich jsou automaticky členy Klubu EGI, který jim bude doživotně přinášet mnoho výhod. Klub EGI byl založen začátkem roku 2024 a je otevřen i dalším zájemcům o odborné i společenské setkávání s kolegy ze studií i z praxe. Členství skýtá mnoho výhod v podobě slev na studia, kurzy a další aktivity nejen společnosti E.G.I., ale i partnerské společnosti E.G. Solution s.r.o.

Především je však rok 2024 přelomový tím, že se otevírají DBA studia zaměřená nejen na Insurance. Doktor Byznys Administrátor nebo Doktor práva (počeštěle) jsou tituly značící nejen studium, ale i odborné vědecké práce, které jsou publikovány a třeba i recenzovány. Tituly, které znamenají, že dotyčný se pouze nebifloval, ale sám pracoval. Sám se k něčemu vyjadřoval, sám přinesl do oboru něco nového nebo s něčím v oboru nesouhlasil. Být doktor neznamená, že vše odkývám, naopak to znamená, že mám svůj názor, že mám své myšlenky, že si dovolím se zavedenými dogmaty nesouhlasit. A znamená to také, že posouvám svůj obor o level výš, že navrhuji nová řešení, nové postupy.

A takovým lidem u nás umožňujeme doktorský titul získat v několika oborech a programech. Mohou se stát doktorem práva z Pojistného práva – LL.D. Insurance Law. Mohou být i doktorem Executive Managementu, HR Managementu nebo Insurance Managementu – DBA Executive Management, DBA HR Management a DBA Insurance Management. Vše jsou to velmi specifické a jednoznačně zajímavé obory a programy, a hlavně jsou to obory, kde je potřeba nových myšlenek a postupů a nových odborníků a zapálených inovátorů. A naši lektoři, kteří je budou provázet studiem a vést s nimi odborné disputace, jsou odborníci, kteří vzešli z praxe a stále se praxi věnují.

Zahájení těchto významných doktorských studií si žádá výjimečnou slevu 15 % na školné dostupnou všem, kdo začnou studovat od dubna 2024. Tato sleva je uplatnitelná nejen na samotná DBA/LL.D. studia, ale i na kombinaci MBA a DBA nebo LL.M. a LL.D.

Z našich manažerských programů si určitě vybere každý, ale přeci jen v něčem jsme velmi specifičtí. Nikde jinde se nesetkáte s takovou škálou programů, které vzdělávají manažery, právníky a další odborníky na finančním trhu a především v pojišťovnictví. Žádná jiná škola nepřipravuje manažery a odborníky na řízení pojišťoven, makléřských společností, samostatných likvidátorů, odborníků na pojistné právo, kteří se mohou pak uplatnit jak v pojišťovnách tak v dohledových orgánech jako je ČNB nebo ministerstvo financí. Ve vzdělávání na pojistném trhu jsme jediní a jedineční v produkci profesionálů a manažerů pro pojistný trh.

Ještě v něčem se odlišujeme od konkurence. E.G.I. Education Grow Insurance, s.r.o. je jediná společnost na trhu, která nabízí kombinaci MBA a DBA studií, kdy lze jedním kombinovaným studiem trvajícím dva roky a jednou závěrečnou prací v rozsahu DBA získat dva navazující tituly najednou. Tato možnost není pro každého – je pro ty, kdo na sobě chtějí pracovat, kdo se chtějí zdokonalovat, kdo chtějí získat nejen nové dovednosti, ale i nové obzory, nové kontakty a nová profesní přátelství. Lepší kariéra a vyšší výdělky jsou pak už jen třešničkou na dortu.

Studujte s E.G.I. a posouvejte pojišťovnictví a byznys na vyšší mety.