1464668554294383 6475855675795624

Klub EGI

23.01.2024

Na ostrovech je normální, nebo aspoň bylo normální v době, kterou tak rádi obdivujeme, že je každý v nějakém klubu. Dnes už nám tato zmínka evokuje maximálně klub golfový. Ale stále být v klubu a mít klub je něco prestižního a obdivu hodného.

My jsme k založení Klubu EGI přistupovali trochu z jiného úhlu. Jsme na trhu již více jak pět let. Třetím rokem už nabízíme MBA studia s mezinárodní certifikací. Naši první studenti budou letos obhajovat své práce a slavnostní promocí končit svá studia. Tento rok chápeme jako přelomový a proto je na čase posunout se dál. Posunout naše služby dál. Posunout je ke Klubu EGI.

Členem klubu se může stát každý. Každý, kdo chce využívat jeho výhody, slevy a nabídky. Každý, kdo se chce potkávat a dozvídat se novinky, zajímavosti a potkávat se s kolegy z trhu. Každý, kdo chápe, že být členem není jen prestižní záležitost, ale především výhodná šance být u toho. Být součástí jedné zajímavé komunity. Komunity, která se neskládá jen z pojišťováků, ale z odborníků mnoha profesí a zájmů.

A jak už to tak u klubů bývá, členství není zadarmo. Chcete-li být š členem, buď musíte absolvovat manažerská studia lhostejno jakého typu, zda BBA, MBA/LL.M. nebo DBA/LL.D. a stát se tak automaticky členem GOLD úrovně, a nebo si zakoupit nějaký typ členství - GOLD , PLATINUM nebo nejvyšší DIAMOND. Všechny typy členství vám zaručí slevy na kurzy, zdarma některé online kurzy a webináře, účast na konferencích a přednostní možnost reklam a příspěvků, ale především zlevněnou nebo zdarma účast na setkáních klubu. A to byste si neměli nechat ujít!

Setkání klubu nebudou jen o práci, ačkoliv brainstorming je jednou z nejlepších aktivit, které v profesi známe. Setkání klubu bude i o radostech, které k životu patří, ať už je to dobré jídlo nebo pití, a nebo jiná tělu a duši prospěšná aktivita. Setkání Klubu EGI plánujeme minimálně dvakrát do roka, ale už teď se těšíme, že členů bude přibývat a s nimi i častější setkávání a navazování nových kontaktů a nových obchodních příležitostí pro naše členy.

A teď jsem uhodila ten pomyslný hřebíček na hlavičku. Založení našeho klubu není pro nás a proto abyste si o tom povídali a říkali; "no jo oni mají už klub". NE! Založení našeho klubu je pro VÁS! Pro vás všechny, kdo hledáte nová partnerství, nové obchodní příležitosti, a třeba i nové kariéry, nové pracovní příležitosti! Pro každého a pro všechny, kdo vědí, že obchodní vztahy, komunikace, sociální vztahy, jsou hybnou silou byznysu. Umělá inteligence nám pomůže s rutinními činnostmi, ale vztahy je potřeba budovat face to face. Pojďte se s naším klubem potkávat, pojďte s naším klubem růst!

Zatím máme jen 4 plnohodnotné členy a 4 čekající (na ukončení manažerských studií), ale na pár dní jeho fungování je to BOMBA! Přidejte s k nám a buďte s námi v obraze a v akci!