1464668554294383 6475855675795624

7 důvodů proč studovat BBA

28.08.2023

Skončili jste střední školu a nevíte co dál? Nedostali jste se na vysokou školu nebo jste potřebovali jít vydělávat peníze a na vysokou školu už nezbyl čas? A přesto byste se rádi v kariéře posunuli? Nudí vás být jen referent, který je "holka pro všechno a všechny"?

Právě pro vás jsou cílem BBA studia. Studia, na úrovni Bachelor = bakalář, která vás posunou v kariéře mnohem dál. Možná dál, než jste doufali.

Co můžete studiem získat?

1) Můžete získat dovednosti a znalosti v managementu a řízení společností a financí – BBA Management. 

2) Po absolvování BBA HR Managment můžete okamžitě řídit a budovat týmy nebo se specializovat na personální práci.

3) Právo a právní kličky, nařízení a směrnice budete mít v malíku po absolvování BBA Law. Už nenapíšete email, kterým zničíte vše, co před vámi ostatní budovali.

4) Všichni lektoři jsou lidé z praxe, kteří vám předají své know how a dovednosti, které budete ve své kariéře potřebovat. Ukážou vám, jak podnikání a firmy fungují.

5) Studovat můžete online nebo kombinovanou formou a po dvou semestrech obhájit závěrečnou práci a odejít s mezinárodním certifikátem v kapse.

6) Po celou dobu studia budete mít přístup do online knihovny BookPort k veškerému obsahu.

7) Můžete pokračovat ve studiu MBA a stát se tak nepostradatelným členem managementu firmy a nebo začít sám podnikat.

Do manažerských studií musíte sice investovat peníze a čas intenzivnímu studiu, ale za poměrně krátkou dobu je z vás ceněný odborník s celosvětově uznávanými dovednosti a kvalifikacemi a mezinárodním titulem a diplomem.

Investice do vzdělání je jediná, co se vyplatí. Oceníte to nejen vy, ale každá firma a každý personalista u pohovoru. 

Na závěr něco ze života:

Kolega byl vždy pracovitý, poctivý zaměstnanec, co nikdy neodvedl špatnou práci. Měl zálusk na vyšší postavení, na vedení týmů, jenže i přes dlouholetou praxi neměl dostatečné vzdělání. A tak se přihlásil na manažerská studia, firma mu přispěla a umožnila mu studovat. Studoval sice déle, než si myslel, ale výsledkem byl JEHO TÝM. Konečně měl svůj tým, který mohl řídit a vést. A jeho tým přinášel firmě nové obchody. Na studiích vydělal nejen on, ale i firma. A to se přeci počítá.

Naše manažerská studia umožní plnit si sny v kariéře každému.