1464668554294383 6475855675795624

Znáte důvod proč zvýšit manažerské dovednosti?

28.08.2023

Věděli jste, že chování šéfa určuje angažovanost podřízených, která definuje věrnost zákazníků, kteří tvoří Váš obrat a velikost sítě? A věděli jste, že největší procento odchodů z firem není kvůli platu, ale kvůli nadřízenému? Nevěděli? Tak teď to víte. A co s tím dělat?

Cestou je změna. NE změna zaměstnanců a podřízených, ale změna VÁS a VAŠICH manažerů. Změňte sebe, změňte je. NE vyměňte, ale změňte! Změňte chování, řízení, přístup. Umožněte jim stát se lídry. Umožněte jim se vzdělávat. Umožněte jim studovat manažerské studijní programy. Umožněte jim stát se manažery, kteří svou pověstí dělají Vaši firmu lukrativní nejen pro klienty, ale hlavně pro schopné a výkonné zaměstnance.

Zaměstnanec, který hýčká Vaše klienty, je pro Vás požehnání. Že takové nemáte? Tak s tím hodně rychle něco dělejte! Hýčkaný zaměstnanec rovná se hýčkaný klient nebo obchodní partner. A hýčkaný klient rovná se stálý příjem. Takže, kde začít a mít hýčkané klienty a potažmo hýčkané zaměstnance? 

Odpověď je jednoduchá. Pracujte na sobě. Umožněte svým manažerům pracovat na sobě. A Ti pak umožní vašim zaměstnancům hýčkat své klienty. Je to jednoduchá rovnice.

Jednoduchá rovnice, se kterou Vám pomůžeme. Jednoduchá rovnice, kterou vyřeší naše manažerská studia. Zvolte si programy BBA pro začínající manažery, MBA nebo LL.M. pro střední management a DBA pro špičky ve vaší společnosti. 

A co bude výsledkem? Co byste řekli? Nové obchodní kontakty, noví klienti, spokojení stávající klienti a to vše se rovná obrat, co vám bude konkurence závidět!

Na závěr zase jedna osobní zpověď studenta.

To, že jste ředitel skupiny nebo manažer týmu, ještě neznamená, že ten tým umíte řídit, že váš tým má výsledky. Nikdo vás to neučil. Hodili vás do vody a plav. A tak se od rána do večera dřete a honíte a tým si stěžuje, že mu nedáváte zodpovědnou práci, že za ně pořád něco opravujete, že je jen kritizujete a tak dále a tak dále. Jste z toho zoufalí. A pak dostanete od vašeho nadřízeného nabídku studovat manažerská studia. Sice nevíte co od toho čekat, ale rozhodnete se rychle. A pak to přijde, hned na první hodině managementu zjistíte, kde děláte chybu. A s každou další hodinou se posouváte dál a dál. A výsledek? Vaši lidé si vás konečně začnou chválit a pracují rádi a volají vám své nápady. A i kdybyste studia nedokončil, tak fungující tým, který je výsledkem studia, je mnohem víc.

Děláme vzdělávání s láskou a naučíme naše studenty dělat svou práci srdcem.