Lektoři

Irena Vokrojová
„Styl není otázkou peněz a následováním posledních módních trendů, ale pochopením sám/sama sebe, které se jen správným oblečením podpoří.“
20 let praxe v nákupu textilu a personalistice se propojilo v životní lásku a poslání – osobní styling. Svým klientům/klientkám pomáhám najít vlastní osobitý styl tak, aby se cítili sebevědomějšími a spokojenějšími lidmi. Vždyť první dojem vytváříme jen jednou. A ten je z 80 % tvořen vnějšími vjemy a až poté do sebe necháváme vstoupit zbytek.
www.outfitmania.cz
Jana Polcarová
„Only a sith deals in absolutes.“
Absolvovala obchodní akademii a již osm let pracuje jako konzultant na ERP systém ESO9 international ve společnosti ESO9 international, a.s. V současné době studuje na Vysoké škole ekonomické fakultě mezinárodních vztahů obor obchodní manažer.
Larisa Francírková
„Věřím, že práce každého z nás může být smysluplně stráveným časem.“
Vystudovala obor politologie a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd UK.Po několikaletém působení ve státní sféře a v neziskovém sektoru pracovala 3 roky v oblasti telekomunikací (NOKIA) a pojišťovnictví (RENOMIA). Ve společnosti RENOMIA se věnovala 7 let lokálnímu a mezinárodnímu obchodu a následně se stala ředitelkou komunikace. V současné době působí již 6 let jako koučka a konzultantka v čekých i zahraničních společnostech. Zaměřuje se zejména na oblast leadershipu a na řešení problematiky spojené se zvyšováním kvality služeb v různých oblastech obchodu a podnikání.
Iveta Micková
„Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.“ – Jan Werich –
15 let pracuje v oboru pojištění se specializací na občanské pojištění. Prakticky si vyzkoušela různé pojišťovací profese. Kromě obchodní činnosti, kterou vykonává dosud, se věnuje metodické činnosti. Pracovala ve společnostech, které jsou považovány za jedničky na pojistném trhu – v České pojišťovně a v makléřských společnostech RESPECT a RENOMIA. Zná velmi dobře proces jednání s klienty, a to díky své dlouholeté praxi.
Mgr. Monika Čížková
„Tady a teď.“
Milovnice jezevčíků a pojišťovacích makléřů, spoluzakladatelka asistenční služby pro zaměstnance Firemní ombudsman. Absolvovala FF UK. Zastávala pozici Senior HR Business Partner v nadnárodní společnosti MARSH, s. r. o. Jako firemní ombudsman se věnuje externímu HR poradenství s důrazem na HR procesy, vytváření pozitivního pracovního prostředí a firemní kultury, průběžnou zpětnou vazbu, řízení stresu a psychodiagnostiku.V současnosti je studentkou Pražské psychoterapeutické fakulty.